Na Kontaktoni

Na kontaktoni per te marre me shume informacion mbi sherbimet dhe çmimet tona.

Info Kontakt

Zyrat tona

Rruga Mine Peza, Tirane

}

Orari i Zyres

e Hene-e Shtune: 8am – 8pm
e Diel: Mbyllur

Plotesoni fushat e meposhtme per preventiv online!

Per Cfar Interesoheni: